Topošie horeogrāfi. Zīle. Ačkups.

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Vēl viena lieliska deju sezona tuvojas noslēgumam, aiz loga sācies karstais pavasaris, kas nozīmē to, ka eksāmenu laiks klāt. Kaut gan Zīles sastāvā lielākā daļa dejotāju jau sen pabeiguši augstākās izglītības iestādes, tas neliedz turpināt augt un mācīties, šoreiz dejojot latviešu tautas dejas apdari etnogrāfiskajai dejai “Ačkups”. Tas bija arī mans latviešu tautas dejas eksāmena darbs.

Uzdevums pavisam vienkāršs - izveidot apdari kādai no etnogrāfiskajām dejām. Es izvēlējos deju „ Ačkups” un apdari, protams, mācīju Zīlei. Laika, lai iemācītos deju, nebija daudz, bet Zīles dejotāji ar dejas apgūšanu tika galā ļoti veiksmīgi. Jūs esat burvīgi dejotāji, kuri var izdarīt daudz vairāk nekā pašiem šķiet.

Paldies par emocijām, enerģiju un ziedoto laiku mēģinājuma procesam, par „cakinātajām” polkām, galopiem un palēcieniem, kas netika dejoti uz abām kājām smiley

Liels paldies visiem Zīļukiem (gan tiem, kuri dejoja, gan atbalstītājiem) un Zīles vadībai! Īpašs paldies Kristīnītei par dejotāju pucēšanu, Kristapam par iemūžinātajiem foto mirkļiem, Jurim Gogulim par superātru dejas apgūšanu un Arnoldam par asistēšanu dejas veidošanā un tehnisko nodrošinājumu!

 

Pirmais gads horeogrāfos veiksmīgi pabeigts! Paldies par atbalstu visa gada garumā, un gatavojamies nākamās sezonas jaunajiem darbiem! smiley

 

Marta

 

Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

FOTO

Pievienot komentāru