Labs ar labu saderēja

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

 Sestdienā, kas neierasti tika aizvadīta darba dienas zīmē un laikā, kad sniegputenis bija ne viena vien dejotāja pacietību un uzmanību uz ceļa pārbaudījis, Zīle Ķekavas kultūras namā bija pulcējusi savus draugus, lai kopā vairotu labo.

Uzaicinājumu piedalīties labdarības koncertā TDA Katvari, TDA Dardedze un TDA Zalktis saņēma jau pagājušā gada septembrī, kad Zīle īstenoja savu atbildes gājienu limbažnieku izaicinājumam ledusaukstā ūdens spaiņakcijā. Pirmais no labajiem darbiem jau tika īstenots drīz vien pēc Zīļuka apliešanas ar ūdeni – ziedojumu vākšana dzīvnieku patversmei „Mežavairogi”, savukārt, par labdarības koncerta datumu tika jau laicīgi nolikts 10.janvāris. Tā pirmais koncerts 2015.gadā tika aizvadīts ar īpašu mērķi – palīdzēt ilggadējās dejotājas Maritiņas dēla Arta ikdienu padarīt par kādu mirkli vieglāku un gaišāku.

 Kamēr ārā sniegpārslas pārvērtās baltos sniega kalnos, kultūras namā deju soļi mijās ar smaidiem un labām domām, ko papildināja gan Arta pozitīvais video sveiciens koncerta sākumā, gan arī deju kolektīvu jau paveiktais un iemūžinātais citos video fragmentos. Tikmēr sarkano ziedu vāzē, kā arī brīdi vēl pēc koncerta, tika saziedota palīdzība, kas mērāma 1055EUR (!!!) vērtībā. Un vēl vairāk – summu noteikti divkāršo gan sniegtā atsaucība, sirds siltums un tās gaišās emocijas, kas saņemtas un dotas gan no koncerta apmeklētājiem, gan arī pašiem dejotājiem virmoja gaisā, jo arī šajā reizē ir pierādījies, ka kopā mēs taču varam vairāk – atbalstīt, stiprināt un palīdzēt. Tieši tādā veidā labais vairo labo! Tieši tā mēs mīlestību, ko jūtam katrs pats pret sevi, pārnesam uz citiem.

Nereti saka – kā jauno gadu iesāks, tā arī pavadīs. Lai arī nereti par to vien nosmej, liela daļa taisnības tajā tomēr ir, vien pašiem nevajag pazaudēt to gribu un vēlmi darīt ko labu, vēl jo vairāk, jo kopā mēs varam tik daudz! Tāpēc Zīle saka lielu paldies gan kuplajam deju draugu pulkam, kas izdejoja deju rakstus, gan arī skatītājiem, kas juta līdzi, atbalstīja, un visiem kopā, kas ziedoja, jo labs ar labu saderēja!

 

Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

Pievienot komentāru