Diženi, jautri un romantiski

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

  Par cilvēka bērnu, kas sasniedzis nelielu gadu skaitu, mēdz prātot, vai tos saukt, piemēram, par vienu gadu vecu vai vienu gadu jaunu? Lai vai kā, bet nu pavisam oficiāli TDA „Zīle” vidējās paaudzes deju kolektīvam apritējis viens gads!

Lai godam to atzīmētu un nosvinētu, sestdienas, 29.novembra pēcpusdienā Ķekavas kultūras namā tika rīkots sirsnīgs koncerts, piedaloties gan mums pašiem – vidējās paaudzes dejotājiem, gan mūsu jauniešiem, gan arī lūgtajiem ciemiņiem – koklētāju ansamblim „Dzītari”. Koncertā tika izdejotas trīs kolektīva rakstura iezīmes – diženums, jautrība un romantika, bet koncerta noslēgumā mēs pārsteidzām gan skatītājus gan paši sevi, izdejojot mūsu repetitores Kates jaunrades deju „Saules taka”. Pēc koncerta, saprotams, sekoja visas kuplās saimes ballīte ar jautru saviesīgo daļu, klātu galdu, jestriem dančiem!

Pirmā gada laikā veiksmīgi esam kļuvuši par tiešām labu komandu, mīlam un klausām mūsu vadītāju Arti un repetitori Kati, esam apguvuši un turpinām paplašināt interesantu repertuāru, esam startējuši skatē, iegūstot I pakāpi un tiek kalti ambiciozi plāni nākotnei – lai gan visi sapņojam par „mierīgu sezonu”, piedalīsimies jaunrades deju skatē Valmierā, vidējās paaudzes deju svētkos Jelgavā un droši vien vēl vairākos pasākumos, par kuriem vēl uzzināsim... Laika atpūsties mums īsti nav!

 Mūsu prezidente Inga teic milzīgu PALDIES visiem, kas ar savu darbu, iespējām, kontaktiem, laiku un entuziasmu veidoja mūsu pirmo lielo koncertu! Īpašs paldies Santai par īpašajām, šim gadījumam radītajām gaumīgajām suvenīrrotām, Jurim par saviesīgās daļas vadīšanu, Ivettai par saviesīgās daļas saturisko pusi, Guntai un Alvim par neskaitāmajiem litriem silta un auksta dzēriena un traukiem, kur tos liet, Guntim par kūkas noorganizēšanu, Ilzei par eleganto galdu noformējumu, Ritai par finanšu un ēdamlietu koordinēšanu, Sigitai par somu šuvējas piesaisti, Laurim par ekselento aizkaru atvēršanu un aizvēršanu koncerta laikā, Dzintaram Mednim par siena maisiem.
  
Vēlreiz visiem paldies par skaistajiem svētkiem!
 

Foto pie raksta: Alise Patmalniece

Foto no pasākuma: http://www.parkulturu.lv/galerijas/1907/foto

Pievienot komentāru