Dalība orientēšanās pasākumā "Iepazīsti savējos 2015"

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
Jūnija pirmajā nedēļas nogalē Ķekavā norisinās orientēšanās pasākums "Iepazīsti savējos!", kura laikā dalībniekiem bija iespēja iepazīt savu novadu, risināt aizraujošus uzdevumus un pavadīt laiku svaigā gaisā.
Pasākumā piedalījās arī TDA Zīle, kas tika pārstāvēta divās komandās: kājiniekos un autobraucējos.
Komandas "Auto Zīle" pārstāve Zane J. dalās iespaidos par to, kā pagāja sacensības! "Diena iesākās ar komandas sapulcīti un rīcības plāna apspriešanu. Secinājām, ka kapteinis un reizē arī stūrmanis - Guntis, ir labi informēts par iespējamo kontrolpunktu lokācijas vietām, un tas priecēja, jo mēs, meitenes, neesot no Ķekavas, nepārzinām ne apkārt esošos uzņēmējus, ne to piedāvātās aktivitātes. Visi, sakāpuši mūsu limuzīnā un esot pacilātā garastāvoklī, devāmies uz pirmo kontrolpunktu - Draugu namiņu Katlakalnā. Kamēr Laine cītīgi stūrēja VOLVO Zīli un Guntis deva norādījumms, mēs - aizmugurējā flanga pārstāves, cītīgi meklējām informāciju par nākamajiem kontrolpunktiem.
Pirmais kontrolpunkts mūs sagaidīja ar uzdevumu, kurā bija jānodzied šūpuļdziesma. Uzdevums gana svarīgs, to paveicām ar brašu dziesmu un pārliecību, ka latviešu folklora mums ir tuva. Tālākajos kontrolpunktos braucām pa trosi, sitām logus ar akmeņiem un skrējām pa Rāmavas izstāžu halli. Tad devāmies uz Baložiem, kur rādījām klasi, kā braukt ar velosipēdu, bet pa ceļam atpakaļ uz Ķekavu, klājām galdu "13. km" restorānā, atveldzējāmies skaistumkopšanas salonā, degustējām kafiju un pārvarējām šķēršļu joslu Zanzibārā. Apciemojām arī Daugmales multisporta centru, Mežvairogos spēlējāmies ar kucēniem un pie Rigas HESa avotiņa rēķinājām ārkārtīgi grūtu matemātikas uzdevumu par to, ka pareizi saliet ūdeni 3 dažāda tilpuma spainīšos.
Guntis paspēja nokļūt arī policijā, kur Elīna to saslēdza rokudzelžos un pakļāva nopratināšanai, Zane slauca govi pie Lības centra, Evita, sumo tērpā ievīstīta, lasīja konfektes pa zāli, Elīna pārliecinoši demonstrēja savas kinologa spējas un Laine ļoti aktīvi izmasēja savus sasāpējušos apakšstilbus.
Pēc visiem pārbaudījumiem, ko bijām veiksmīgi pārvarējuši, finišējām kā 8-tie, un ar lepnumu par savu komandu un lielisko grupas darbu, nolēmām piedalīties arī nākamgad."
 
Kājinieku komanda "Deju soļa Zīle" izcīnīja godpilno pirmo vietu, un par notikušo pasākumu Inese  saka šādi: "Pirms starta jau kopīgi vienojāmies par komandas moto: "Galvenais nav piedalīties, galvenais ir uzvarēt!". Gatavojušies bijām ļoti nopietni. Kā zināms, ļoti svarīgi ir atstāt pareizu iespaidu, tāpēc pretiniekus centāmies iebiedēt ar profesionāli-sportisku izskatu, iesildīšanos pirms starta un cītīgu maršruta pētīšanu. Komandā valdīja patiesa demokrātija- vienbalsīgi (t.i. viens dalībnieks izvēlējās) iecēlām Kristapu par mūsu komandas kapteini, vienbalsīgi izvēlējāmies skriešanas virzienus un uzdevumu izpildes dalībniekus. Bet, protams, bez kopīgā lielā mērķa katram bija arī savs mazais mērķītis, kāpēc startējam kājiniekos- iepazīt tuvāk Ķekavu, pamanīt interesantas vietas un neizstaigātas takas, iepazīt vietējos uzņēmējus un to piedāvāto preču un pakalpojumu klāstu, sajust komandas atbalstu un kopā būšanas prieku, nosauļot ciskas un vienkārši jautri un sportiski pavadīt brīvdienu. Paldies lieliskajai komandai - Mārtiņam, Daigai, Zanei un Kristapam! Un vēl, jo īpašs paldies komandas kapteinim Kristapam par izcilajiem rezultātiem teorijas testā. Uz tikšanos atkal nākamgad!"
 
Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

BILDES

Parkulturu.lv BILDES - Velga Kūkuma

Pievienot komentāru