Ziemeļblāzma un klavieres

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Ar smaidu rakstu šo rakstu, jo tik “citādāks” bija mūsu 11. maija Zīles vakars. Šoreiz dejojam koncertā, kuram nav afišas, proti, mūsu uzdevums ir parādīt skaistākos latviešu tautastērpus un dažas skaistas un interesantas dejas Latvijas Prezidentūras ES ietvaros rīkotam pasākumam  visu dalībvalstu veselības nozares pārstāvjiem.

Un tā pirmdienas pēcpusdienā metam pie malas iesāktos darbus un traucamies uz patiešām ļoti skaisto un grezno Ziemeļblāzmas kultūras pili, jo jāpaspēj vēl izmēģināt, pirms ierodas augstie viesi un citi mākslinieki.

Taču, uzkāpjot uz skatuves, liels ir mūsu pārsteigums – milzīgs flīģelis skatuves priekšā, kuru mēs gribētu pastumt malā, bet kuru mūziķi atsakās kustināt, jo tas izskaņosies. Arī organizatori ir izmisumā, jo nezina kā izdarīt, lai vilks būtu paēdis, bet kaza dzīva. ….bet tikmēr mēģinājums aizrit aiz klavierēm…

Pēc mēģinājuma, karstu diskusiju pavadīti, lielākā daļa dodamies ēst kūkas uz tuvējo kafejnīcu, bet otra daļa kāpj tornī, lai uz pasauli jau atkal palūkotos no augšas. Un redz, labs nāk ar gaidīšanu, jo saņemam ziņu, ka duelī ar profesionāliem operas mūziķiem uzvar Zīle – klavieres drīkst pārbīdīt! smiley

Tālāk jau viss kā pa diedziņu, Zīle dejo, ārzemju viesi smaida, aplaudē, filmē, runā vai lasa ēdienkarti …publika  ir sajūsmā par krāšņajiem tērpiem un mēs jau atkal jūtamies lepni par to, kas esam. Punktu uz “i” mūsu priekšnesumam uzliek Dīvs, uzaicinot augstos viesus pamēģināt kopā ar Zīli uzdejot mūsu pašu tradicionālās “Pankūciņas”. Ovācijas skaļas un iedvesmojošas, Zīle plati smaida, atkārtots “paklons” un prieks, ka citiem prieks.

Ā..un klavieres….cerams, ka kārtībā….vai pareizi skan gan nedzirdējām, jo baudījām organizatoru sarūpēto gardum gardo PALDIES kliņģeri.

Īpašs paldies šoreiz mūsu Dinai par šo sarūpēto iespēju dejot tik atbildīgā pasākumā! Paldies, Dincīt, mums tiešām patika! smiley smiley smiley 

 

Foto pie raksta: http://www.freeimages.com/

Pievienot komentāru