Zīles Zemeņu ballīte

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
Zemeņu balle

Vai zinājāt, ka zemenes ir ļoti vērtīgas ogas? Tās ir bagātas ar dažādiem vitamīniem, un tieši tāpēc jau izsenis dziedniekiem ir zināms teiciens, ka mājās, kurās cilvēki ēd daudz zemeņu, ārstiem un dziedniekiem nav ko darīt. Dārza zemeņu ogas satur daudz  ūdens,  vēl vairāk šķiedrvielu, kādu riekšavu  cukura, pulka daudz pektīnvielas,  miecvielas, C vitamīnu, B1, B6, K vitamīnus, karotīnu, folijskābi, dzelzi, kāliju, kalciju. Visa kā tik daudz! Gluži kā aptiekā.

Lai Deju svētku sezonā TDA Zīle dejotāji būtu stipri un veseli, Meldra un Uldis izgājušajā sestdienā visus mīļi aicināja uz Zemeņu ballīti. Tā nu mēs, ietērpušies sarkanā un rotājušies sārtiem aksesuāriem, baudījām pasākuma burvību. Viss iesākās ar to, ka katram ballītes dalībniekam vajadzēja iebrist zemeņu laukā un atrast gardāko, labāko, skaistāko, lielāko zemeni. Taču tā kā izvirzītajām kandidatūrām atbilda tik daudz pretendentes, tad visas ogas tika atzītas par groziņam un vēderam derīgām. Vēl nama māte un nama tēvs bija pasūtījuši īstu vasaru, sarūpējuši gardum gardu maltīti, kas pārsvarā sastāvēja no zemenēm, un mums atlika tikai tam visam ļauties. Līdz ar atkalredzēšanās prieku, gaisā uzspurdza smiekli, laiskas un nesteidzīgas sarunas, bērnu priecīgās balsis, šļakstīšanās un laistīšanās – tāda jauka vasaras bezrūpība.

Pasākuma laikā TDA Zīle dejotāji apspriedās un vienbalsīgi nolēma, ka Meldra un Uldis ir pelnījuši Zemeņu pavēlnieces un Viesmīlīgākā  saimnieka titulus. Tad kādā brīdī bērni sapulcējās, lai izdomātu vārdus spēlei „Mēmais šovs”, un kad pieaugušie visu bija atminējuši,  pie vārdu darināšanas ķērās lielie, un šajā reizē uzdevumi bija domāti mazajiem. Lieliska sadarbība, kas vainagojās ar jautrību un apbrīnojamiem panākumiem. Burvīgo noskaņojumu neizjauca pat lietus, kas uznāca vakarpusē. Bērni sarīkoja lietus skriešanās sacensības, bet pieaugušie, sajutuši vasarīgā un siltā lietus pieskārienus, sapulcējās vienuviet, lai uzsāktu dziesmu karus. Sākotnēji dziesmotajās kaujās devās divas komandas, bet vēlāk puiši apdziedāja meitas, un viņas savukārt nepalika vīriem parādā. Uzvarēja draudzība, prieks un līksme, un tāpēc visi vienojāmies kopīgās dziesmās. Tajā vakarā repertuārā bija dzirdamas ziņģes par ziediem, kokiem, darba rīkiem, mīlestību,  balādes un amzierdziesmas. Tik aizrautīgi vīterojām, ka nemaz nemanījām to, ka aiz loga bija jau satumsis. Ar skanīgu dziesmu Zemeņu ballīte bija izskanējusi. Šajā dienā sasmēlāmies ne tikai vitamīnus, bet arī daudz saules, veselu lērumu prieka un pozitīvu emociju. Tāpēc Liels Paldies Meldrai un Uldim par  viesmīlību, sirsnīgo uzņemšanu, un Zīlei par piedalīšanos. Tas bija kaut kas vienreizējs, fantastisks, neizmirstams un lielisks.

Bildes no pasākuma

Komentāri

izklausās, ka gar degunu aizgājis varen labs pasākums, ceru ka nākamgad tiks dota otrā iespēja :D. Un tas ka visi ir tik sarkani -SUPPER!!!

Pievienot komentāru