Zīles Pasaules koru olimpiādē

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

No 9.-19.jūlijam Rīgā notika Pasaules koru olimpiāde. Kāds gan „Zīlei” ar to sakars? Diviem Zīles pāriem tika uzticēts pats atbildīgākais uzdevums – atklāšanas un noslēguma pasākumā nest olimpiādes dalībvalstu karogus un uzrakstus. Karogu parāde tika iecerēta arī kā krāšņa latviešu tautas tērpu parāde, tāpēc visi dalībnieki arēnā „Rīga” īpaši rūpīgi gatavojās savam iznācienam: viens otram palīdzēja pīt bizes, siet lakatus, spraust saktas, sakārtot villaines krociņas. Šajā brīdī mums ļoti pietrūka tērpzines Daces prasmīgo rociņu smiley Atklāšanas pasākumā Evita un Lauris nesa Zviedrijas karogu, bet noslēguma pasākumā Kolumbijas karogu, Ivetta un Guntis – Horvātijas karogu. Sajūtas, ieejot arēnā, neaprakstāmas – visa arēna stāv kājās un uzgavilē nosaukto valstu karogiem. Jāsaka, ka režisores lūgumu par staltu stāju, gaišu sejas izteiksmi, ritmisku soļošanu un pareizu karoga un uzraksta turēšanu nemaz nebija tik viegli izpildīt... ja vien neesi dejotājs... ja vien neesi „Zīles” dejotājs smiley Turklāt nekustīgi stāvēt uz skatuves karstajās prožektoru gaismās ar gaišu, apgarotu seju, kamēr tiek noturētas oficiālās uzrunas un dziedāta olimpiādes himna, kustīgam dejotājam ir ļoti grūti.

Centāmies būt priekšzīmīgi karognesēji (jo mūs lepni rotā zīles piespraude): nekavējām mēģinājumus, izpildījām visus režisores lūgumus, bijām draudzīgi un guvām no pasākuma pozitīvas emocijas un iespaidus.

 

Savos iespaidos dalījās Ivetta Zīle.

Foto pie raksta : Ivetta Tamane

Pievienot komentāru