Zīles komanda

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
Zīles komanda

Laikā, kad vasaras ogas ir pašā labumā, bet āboli vēl nav gatavi, Zīles dejotāji satikās Daugmales pusē, lai aktīvi atpūstos, risinātu dažādus uzdevumus un kļūtu vēl saliedētāki un draudzīgāki. Bet nu par visu pēc kārtas...

Labs tautas deju kolektīvs ir ne tikai tāds, kurš sīvā konkurencē sasniedz ievērojamus rezultātus skatēs un jaunrades konkursos, ir tehniski augstā līmenī, bet ir arī ar savu dvēseli un komandas garu. Tas, ka Zīlē komandas gars ir iemājojis, par to šaubu nav. Par to liecina ne tikai uzvara orientēšanās sacensībās „Greizais kompass” pērnā gada oktobrī, bet arī viss, kas ar mums ir noticis Zīles pastāvēšanas laikā. Tomēr pie sasniegtā neapstājamies un savā attīstībā virzāmies tikai augšup. Tāpēc saulainā 10.jūlija svētdienā pulcējāmies pie Jura Grīnvalda, lai kopā ar profesionālu pasākumu vadītāju Valdi stiprinātu un pilnveidotu Zīles lielo komandu. Tiesa, dažiem pasākums jau sākās iepriekšējā vakarā, kad klātesošie baudīja Vitiņas pagatavoto gardo zupu. Maltīte no vienas bļodas pie apaļā galda bija patiesi izdevusies. Turpat līdzās arī jaukas sarunas, idejas pasākuma atklāšanas scenārijam, smieklu šalts, lieliska kompānija un burvīgs vasaras vakars. Kad zupa bija izbaudīta, un vakaru pārņēmusi vasaras krēsla, Jura uzraudzībā cauri tuvējam mežam devāmies pa „Jāņtārpiņu taku”. Ekspedīcija izrādījās veiksmīga – jāņtārpiņus tiešām redzējām un baudījām to spīdēšanu.

Tā kā 9.jūlijā tika atzīmēti Jūras svētki, tad arī mēs devāmies Neptūna meklējumos – vispirms mežā, pēc tam tuvējos ūdeņos. Par to, vai Neptūns tika atrasts, vēsture klusē. Toties dziesmas bija skanīgas un anekdotes tikai pašas labākās smiley Mazliet miega un svētdienas rīts jau tepat uz sliekšņa.

Kad brokastis pie lielā saimes galda bija paēstas, palēnām ieradās arī pārējie pasākuma dalībnieki. Tā nu „team buildings” varēja sākties. Juris nokomandēja parādi, mēs „atdevām godu” Vitiņai, un pēc svinīgās līnijas vadību pārņēma pasākuma vadītājs Valdis. Valda uzraudzībā izspēlējām iepazīšanās spēles ( it kā viens otru kādu brīdi zinām, bet šī bija iespēja uzzināt kaut ko jaunu par saviem deju kolektīva biedriem ), no virves taisījām zvaigznes, lēcām pāri virvēm, slēpojām: sākotnēji divatā un noslēgumā visi kopā. Tā nu  plecu pie pleca darbojāmies, smējāmies, domājām, sadarbojāmies, tiecāmies pēc labākiem rezultātiem, ieklausījāmies viens otrā vai arī gluži pretēji – kāds mēģināja noturēt savu līdera pozīciju. Bet tas piederējās pie lietas. Kamēr mēs cītīgi rosījāmies, tikmēr Vitiņa bija sarūpējusi gardas pusdienas un Juris nokūpinājis vistiņas! Pusdienas svaigā gaisā pēc aktīvas darbošanās garšoja ļoti labi. Pusdienu pauzīti izmantojām lai nopeldētos, laiski pagulētu zālītē un ievilktu elpu nākamajiem uzdevumiem. Zem kuplā ozola Jura pagalmā meklējām paēnu un izspēlējām izdzīvošanas spēli „Klusajā okeānā”. Spēles norise bija diezgan spraiga un interesanta, bet kopīgiem spēkiem risinājums tika atrasts. Kā viens no pēdējiem uzdevumiem – olu kaujas. Sākotnēji izsolē iegādājāmies dažādas lietas, no kurām mums bija jāpagatavo „ierīce” jeb olas uztvērējs, kas pasargā olu no saplīšanas. Kādas ierīces tikai nebija pagatavotas! Zīles radošais lidojums bija visnotaļ plašs un tāls smiley  Olu kaujas izcīnītas, un aktīvā darbošanās nu bija beigusies. Kā atzina pasākuma vadītājs – katrs pats par sevi esam spilgtas personības, tomēr kopā esam laba un saliedēta komanda, un par to Zīlei patiess prieks smiley Jā, mēs esam un būsim tie labākie!

Mazliet žēl, ka uz pasākumu nevarēja ierasties visi Zīles dejotāji. Varbūt nākamajā reizē...Taču, kā jau minēju, Zīles garā nav apstāties pie sasniegtā. Tāpēc šādi komandas saliedēšanas pasākumi tiks organizēti arī  turpmāk. Mūsu tradīciju pūra lādē nu noguldām vēl vienu.

Aprunājoties ar dejotājiem, visi atzina, ka pasākums bija lielisks. Tāpēc vēlamies pateikt lielu un sirsnīgu Paldies Jurim par viesmīlīgo, laipno uzņemšanu un pērienu pirtī, Valdim par pasākuma vadīšanu, Vitiņai par gardajām vakariņām un pusdienām, meitenēm un puišiem, kuri kā vienmēr bija uzdevumu augstumos, un sarūpēja visu, kas bija nepieciešams, Zīlei par piedalīšanos smiley

Lai dzīvo Zīles komanda!

Bildes no pasākuma

Komentāri

Nu kur nu vēl saliedētāki :)
Lietotāja Andra attēls
Vienmēr var vairāk :) :) :)

Pievienot komentāru