Valmiera, Liepziedi un Pumpiņ ramtaram..

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Kā jau ierasts, ja aiz loga ir pamatīgi mīnusi, tad pienācis laiks doties uz Valmieru - uz ikgadējo Jaunrades deju konkursu.  Jāteic, ka Zīlei pats konkurss ir tikai iegansts, lai reizi gadā varētu pabūt viesmīlīgajā Valmierā, sajust sava kolektīva garu un kādam laiciņam sasmeltos neticami labu enerģiju. Tā kā šogad mēģinājuma laiks mums ticis samērā agri, bet skatuves dēļi jārībina tikai vēlā vakarā, tad visa diena pieder Zīlei.  Un Zīle to izmanto godam – privātās brokastis burvīgajā, viesmīlīgajā, ņammīgi garšīgajā un visvislieliskākajā Valmieras picērijā „Liepziedi un rozmarīns”, ar īpaši sagatavotu un noformētu ēdienkarti tieši Zīlei.  Taču ar to visi vēderprieki nebūt nebeidzās, jo tālāk Zīles ceļš veda tieši pretī Valmiermuižas alusdarītavai, kur pēc kārtīgas eksursijas sekoja arī kārotā degustācija.

Sākoties konkursa otrajai daļa, arī Zīle sarosījās un sāk posties savam iznācienam. Šogad jūtāmies ārkārtīgi pagodināti,  augstā atbildības sajūta nevienam vien lika sajust lampu drudzi, jo horeogrāfe Iluta Mistre, savu deju -  „Pumpiņ ramtaram” , izvest tautās bija uzticējusi tieši mums. Paldies Ilutai par šo brīnišķīgo deju, un mēs tiešām ceram, ka mūsu sadarbība vēl turpināsies. Konursā startējām ar numuru 80 , ticiet vai nē, bet  publikas atsaucība šajā konkursā ir nenogurdināma, jo aplausi skanēja teju visas dejas garumā. Prieks par paveikto, prieks par brīnišķīgi pavadīto dienu, taču vēlā vakara stundā piedzīvojām vēl kādu prieku. Kaut arī paši neiekļuvām laureātu vidū, Zīles prieku tas nemazināja, jo mūsu Artis ar savu deju „Bērzgales dancis”, kuru izdejoja VPDK „Dancis”,  kļuva par vienu no konkursa laureātiem, kā arī ieguva Jelgavas novada simpātiju balvu.  Arti, Tu esi malacis! Uh, kā mēs ar Tevi lepojamies!!!

Paldies visiem, kuri organizēja, lai šī diena izdotos lieliska!  Tiekamies pēc gada, Valmierā un noteiki arī Liepziedos...smiley

 

BILDES no pasākuma

Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

 

Komentāri

Patiesībā šī deja un viss, kas ap to saistīts, mums ir pat ļoti īpaša! Vispirms - dejas mūzikas autors ir novadnieks un komponists Jānis Grigalis. Un tad - ar īpašām sajūtām Pumpiņ ramtaram tika izdejots gan TDA Zīle 45 dzimšanas dienas koncertā, gan Ķekavas novada svētkos 2013.gadā. Un tagad to aizvedām arī uz Valmieru. Paldies Ilutai Mistrei, Jānim Grigalim, mūsu Vitiņai un Artim, viesiem dejotājiem :)

Pievienot komentāru