Tā, lūk, mums iet!

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Lai arī mums, visai TDA Zīle lielajai ģimenei, sezona jau aizsākusies 1.septembrī, un šobrīd priecājāmies par atkalredzēšanos, kustību prieku un jauniem dejotājiem, kas pievienojušies mūsu pulkam, tomēr šī nedēļa ir īpašiem notikumiem bagāta. Pirmdienā pie mums viesojās  horeogrāfe, formas teātra režisore, dejotāja Lilija Lipora, un visi kopā apguvām soļus jaunajai jaunrades dejai. Trešdienā kopā ar citiem Ķekavas kultūras nama amatiermākslas kolektīviem neformālā gaisotnē suminājām jaunās sezonas uzsākšanos. Šis vakars bija  mazliet svinīgs, omulīgs un aizkustinošs, jo Zīles dejotājiem bija tas gods zālē ienest karogus un godināt Ķekavas kultūras nama Koru olimpiādes laureātus - jaukto kori "Mozaīka", sieviešu kori "Daugaviete", vīru kori "Ķekava". Kad saņemti laba vēlējumi  no "namiņa" saimniecēm un kolektīvu vadītājiem, varējām ļauties lustīgiem un  jautriem meldiņiem, baudīt  gardu zupu un pankūkas. Nu gluži kā mājās! Un Ķekavas kultūras nams  ir otrās mājas daudziem no mums. Savukārt jau nedēļas nogalē Zīles jaunieši dosies uz rudens festivālu Lietuvā, bet VPDK Zīle pirmais koncerts Miķeļdienas tirdziņā Baložos. Notikumu virpulis  nupat jau uzņem savus straujos apgriezienus...Tā, lūk, mums šobrīd iet!

Lai notikumiem bagāta sezona mums un arī jums! smiley

Pasākums bildēs: http://www.parkulturu.lv/galerijas/1812/foto (Alise Patmalniece)

https://plus.google.com/photos/112703174160113689639/albums/6060368293361701985?authkey=CMy1s5v7y5-89wE ( Kristaps Kļaviņš )

 

Foto pie raksta: Alise Patmalniece

 

Pievienot komentāru