Sezonas noslēguma ballīte

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Nu re, acis nepamirkšķinot kārtējā sezona  šķērsojusi finiša līniju, kura šogad bija novilkta Vitiņas pagalmā. 27. jūnija vakars  bija brīnišķīgs un par to visvislielākais paldies Vitai, kuras virsvadībā bija noorganizēta viena makten lieliska sezonas noslēguma ballīte.  Sirsnīgi, mīļi un bezgala draudzīgi, pieēdušies, sentimentāli un laimīgi, tādi mēs visi tovakar bijām.  

Iesildošais skrējiens ap ugunskuru,  jautras rotaļas un protams komandu konkursiņš -  nu īstenā Zīles stilā, danči, dziesmas un sarunas, kas ik vienam no mums lika sajust savu piederību Zīlei vēl stiprāk.

Paldies Arnoldam par jauko filmiņu par aizvadītās sezonas notikumiem, kas aizkustināja ik viena skatītāja sirdi. smiley Paldies Vitai par iespēju kamolā ietīt savas vēlmes attiecībā uz nākamo sezonu, ar nepacietību tagad jāgaida 1. septembris, kad tīsim to vaļā, lai izlasītu, ko tad nākamjā sezonā vēlamies dejot un uz kurieni aizceļot.

Patiesībā šo visu vakaru varētu nodēvēt arī par lielo PALDIES vakaru, jo, lai cik mēs runātu, sirdīs tas PALDIES ir vēl lielāks, nekā vārdos izsacīts. Tāpēc vēlreiz PALDIES visiem dejotājiem par būšanu Zīles ģimenē, par idejām, palīdzīgu roku un drauga pleca sajušanu ik uz soļa. 

SPĒKS ir ZĪLĒS! Un šī sezona  to ir apliecinājusi neskaitāmas reizes, gan koncertos, gan mēģinājumos, gan trakos citos pasākumos. Taču galvenais, lai  šīs sezonas iedvesmoti, mēs visi satiktos atkal 1.septembrī , gatavi doties pretī jaunajai sezonai, jauniem piedzīvojumiem un izaicinājumiem.

Uz tikšanos, ZĪLE!!! smiley

Pievienot komentāru