Saimnieks meklē

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

 Mūsu kalendāros 2014.gada 5.aprīlis sen bija apvilkts ar lielu, treknu un sarkanu rimbuli, jo kādu brīdi jau zinājām, ka būs jādodas pie draugiem-TDA Dardedze, uz vienu lustīgu pavasara sadancošanu.  Šim notikumam par godu Zīles jauniešu meitas šuva jaunas kleitas, un kāds no vidējiem ceļā uz VEF Kultūras pili pat paspēja mašīnā pārģērbties. Un tas viss  tikai tāpēc, ka koncerta „ Saimnieks meklē....”  noskaņa solījās būt īpaša. Un šķiet, ka tā tas arī bija. Jo dažiem Zīles jauniešiem un arī  vidējiem tā bija pirmā pieredze uz lielās VEF skatuves, un tāpēc nemanīts pakrūtē iezagās arī satraukums un pat neliels „lampu drudzis”.  Dažas dejas piedzīvoja savu pirmizrādi – koncerta „Saimnieks meklē...” skatītājiem bija tā unikālā iespēja paskatīties programmas „Lec, saulīte” lustīgos un jautros dančus. Bet  visu Jāņu uzvedumu  varēs  vērot 21.-22.jūnijā Mežaparkā. Taču līdz vasaras saulgriežiem vēl ir laiks. Tagad jāpalūkojas, kā tad Saimniekam gāja, un ko viņš īsti meklēja.

        Saimnieks savā sētā  bija ieaicinājis Zīles un Dardedzes jauniešus un vidējos, Bandavas un Altonas dejotājus – pilns pagalms visāda vecuma lustīgu dancotāju! Taču pirms Saimnieks dancotājus ielaida savā sētā, viņš katram draugu pulkam lūdza pavērt līdzpaņemtā groza vāku un pārbaudīja, vai ciemkukulis, pareizāk sakot, mājas darbs izpildīts. Jāatzīst, ka visi mājas darbus bija izpildījuši godam - katrs kolektīvs veidoja vienreizēju un unikālu pieteikumu! Un lielā meklēšana varēja sākties! Tā nu visi kopā palīdzēja Saimniekam palūkoties aiz ezera augstajos kalnos, izjust darba un atpūtas saldos mirkļus, ļauties dabas ritumam un gadskārtu plūdumam,  meklēt prieku un paslēpt bēdas, rast mīlestību un līksmi, ļauties skaistumam un dailei, atrast sievu un  papardes ziedu arīdzan. Visa kā bija tik daudz un interesanti, tik skaisti un lustīgi, ka paši nemaz nemanījām, ka koncerts jau nodejots. Cerams, ka Saimnieks par saviem meklējumiem un atradumiem ir patiesi gandarīts un priecīgs. MĒS varam teikt tikai vienu – šis koncerts jau kārtējo reizi bija Īpašs.

      Kad tautas tērpi novilkti, un pamazām var posties vakara neformālajai daļai, tiek apsveikti un sumināti konkursiņu ( to pašu, kas norisinājās TDA Zīle sociālajos tīklos) uzvarētāji. Arī Tev, lasītāj, ir iespēja sekot līdzi visām Zīles aktivitātēm, piedalīties konkursos un saņemt vērtīgas balvas!

     Pēc labi padarīta darba, lielās meklēšanas un labās atrašanās, visi bija pelnījuši lustīgu ballīti. Par to, kā  un  kas tur bija, cikos beidzās un kas palika neapēsts, lai saglabājas maza intriga...

     Dardedzes rīkotie pasākumi vienmēr ir bijuši īpaši. Tāpēc, draugi, no sirds Jums pateicamies par iespēju atkal ciemoties, lustēties un tā no sirds padancot. Liels Paldies arī Zīles meitenēm, kuras nesavtīgi pieslēdzās jauno tērpu darināšanas procesā. Un kā vienmēr esam pateicīgi mūsu Vitiņai, Līgucim un Artim par to, ka viņi mums vienkārši Ir.

Uz tikšanos jubilejas koncertā  "ZĪLE LASA"  jau 12.aprīlī!

 

Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

Koncerta BILDES drīzumā

Pievienot komentāru