Par un ap vidējas paaudzes deju svētkiem

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Vidējās paaudzes dejotāju svētki «Dievs man deva maizes zemi» Jelgavā izdejoti. Ir sperts simbolisks solis pretim nākamajiem Vispārējiem latviešu Dziesmu un deju svētkiem, kad svinēsim savas valsts simtgadi. Šie bija mūsu pirmie kopīgie deju svētki! Un jāatzīst, ka sajūtas ir fantastiskas, kā pēc labi padarīta darba! Mēs kā komanda izdarījām visu – gan raiti un bez aizķeršanās piedalījāmies mēģinājumos, kur Artis un Kate mūs nenogurstoši nolika pareizajās vietās un virzienos, gan atraktīvi un oriģināli iekļāvāmies dejotāju ballītē, kur Intiņas un Laura individuālie solo gājieni vēl ilgi paliks atmiņā mums pašiem un blakus tusētājiem. Koncertā mēs izskatījāmies skaisti un cēli, kur liels paldies par tērpu samenedžēšanu jāsaka Sigitai un Artim, mums uzticētos deju laukumus aizpildījām un dejas izdejojām tik labi, cik spējam! Kā vienmēr pēc svētkiem ir mazliet žēl, ka tie tik ātri beidzās. Ieguldītais darbs pārtapa nepilnu 2 stundu garā koncertā.

Īpaši gribas atcerēties ekskluzīvos apartamentus Jelgavas 4.vidusskolā, kurus skolas vadība pēc pamatotiem iebildumiem mums iemainīja vienas nelielas klases telpas vietā. Kā paši teicām – dzīvojam kā hotelī! Zīles vidējie ieņēma vidusskolas 4.stāvā  tikko izremontētā arhīva telpās – 8 gaišās istabiņās ar nosaukumiem Trīs rozes un ērkšķis, Kafejužņiks, Seks un lielpilsēta, Vipisti, De Lux, Dzinča, Trīs vīri un Signe laivā… Lai arī vēl pirms pusnakts, visos numuriņos pazuda elektrība, tas kopējo gaisotni nebojāja, bet tieši otrādi – padarīja vēl elektrizētāku….. Tas netraucēja mums turpināt baudīt vienam otra sabiedrību, Alvja sagādāto gardo kafiju, piepūšamos (!) matračus  un vasaras nakti visā tās burvībā….

Paldies Ķekavas pagasta kultūras centram un īpaši Vēsmai, kas visai Zīles komandai nodrošināja transportu, naktsmītnes un ēdināšanu.

Zīles ir spēks!

Foto pie raksta: Jānis Tiļčiks

 

 

 

Pievienot komentāru