Lauki ienāk pilsētā

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Kamēr lauku ļaudis savus apcirkņus steidz piepildīt ar rudens veltēm, tikmēr smalkie pilsētas kungi un dāmas pucējas un pošas, noslēdz lielas ielas un gatavojas kādam notikumam.  Tā nu laucinieki, apdarījuši savus darbus, krāmē pilnus vezumus  un dodas ciemos pie pilsētniekiem. Lauki ienāk pilsētā- pašā Rīgas sirdī, Daugavas krastā, no malu malām, no tuviem un tāliem ciemiem. Līdz ar labumiem, gardumiem, amatnieku meistarojumiem, pilsētā ienāk arī mežs, lielāka un mazāka tehnika, bez kuras lauku darbos nu nekādi. Kaut kur mauj govis un blēj aitas, čiepst cāļi un san bites, birst graudi un ripo āboli. Skan dziesmas un vērojamas arī dejas.  To visu ir iespēja apskatīt, pataustīt, apzināt un iepazīt.

Arī mēs, lielās pilsētas tuvākie kaimiņi – TDA ZĪLE un SDK Sidrabaine, kā arī vīru koris Ķekava, vēlējāmies būt tur, visu redzēt un  piedalīties. Tā nu savos grozos ielikām pāris  dejas un laidām ciemā. Atjaunotais Spīķeru kvartāls izdimdināts un sezonas pirmais koncerts, kā jau tirgus atmosfērai piedienas, nodejots  lustīgi un jautri - tāds īstens jandāliņš! Ar prieku paziņojam, ka visās šajās izdarībās piedalījās arī 7 jaunie dejotāji, kuri nu savas deju dzīves gaitas ir sasaistījuši ar TDA Zīle. Mīļi sveicam mūsu pulkā Evelīnu, Inesi  G., Ivettu, Tomu, Gvido, Aināru un Gunti  T.

Pirmais koncerts nodejots, pilsētnieki apciemoti un iepriecināti, mēs turpināsim rušināties savās mājās. Tiekamies mēģinājumos, pasākumos un koncertos! Ja vēlies, nāc bariņā! J

Bildes no pasākuma

Komentāri

Lietotāja Andra attēls
Pasākumu Bildēs vari aplūkot: http://www.delfi.lv/news/national/politics/fotoreportaza-lauki-ienak-pilseta-ieinterese-gan-ridziniekus-gan-viesus.d?id=43654187#dgslv-6693:3856268

Pievienot komentāru