Labdarības koncerts "Pasauli sasildīt..."

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

 SDK "Sidrabaine" un TDA "Zīle" vadītāju Aijas un Vitas labdarības koncerta atspoguļojums: "Ir ceturtdiena, 2014.gada 11.decembris. Ķekavas kultūras namā pulcējas gan mazi, gan lieli, aizskatuvē vīd krāšņi tautas tērpu motīvi- sākās labdarības koncerts „Pasauli sasildīt...” Šķiet, tā kļuvusi par skaistu, mīļu un jauku tradīciju – ik gadu rīkot labdarības koncertu, lai iepriecinātu un kaut uz mirkli ļautu aizmirst ikdienas rūpes.

Jau trešo gadu koncertu organizēja Ķekavas novada biedrības - "Sidrabaine” un „Ozols” sadarbībā ar Peterborough latviešu biedrību Anglijā. Šis koncerts ir labdarības akcijas „Dāvā no sirds” noslēgums, kuras laikā šogad tika sarūpētas Ziemassvētku dāvaniņas Ķekavas novada 14 maznodrošinātām daudzbērnu ģimenēm un 13 audžuģimenēm.

Koncertā piedalījās Ķekavas kultūras nama deju kolektīvi- „Daina”, „Zvaigznīte”, „Zīle” un „Sidrabaine”, kā arī publiskās runas pulciņa jaunieši no Ķekavas vidusskolas. Šis notikums ir īpašs visiem- gan dejotājiem, gan vadītājiem, gan pašiem skatītājiem- silti un gaiši darbi liek iemirdzēties un sirdij pukstēt mazliet straujāk.

Mīļš Paldies Peterborough latviešu biedrībai Anglijā, kura ne tikai sarūpēja dāvaniņas ģimenēm, bet arī noorganizēja to nokļūšanu Ķekavā! Paldies visiem, kas ar patiesu mīlestību palīdzēja tapt šim pasākumam. Dot un saņemt- tā gūt patiesu prieku, mīlestību, labestību un draudzību vienam pret otru.

Dāvanas saņems arī Peterborough ļaudis Anglijā, kas tur, tālumā, kopj un pilnveido latviešu tradīcijas. Šogad dāvanā viņi saņems mūsu skaitās rakstainās vilnas zeķes un cimdus. Tos darināja dejotāji no „Sidrabaines” un „Zīles”, kā arī dāmas no pensionāru biedrības „Polārblāzma” un mūsu pašu Labietes! Paldies čaklajām adītājām!

Patiess prieks, ka šī projekta realizēšanā ir piedalījušies tik daudzi!

Lai katrā sirdī kaut uz brīdi iemājo prieks, lai nāk Ziemassvētku brīnums, lai valda ticība, cerība un mīlestība!" ( Materiāls publicēts no parkulturu.lv)

 

Un nu par mums pašiem un mūsu sajūtām!

 Adventes laiks. Kā bērns ticot, mīlot un gaidot, ikviens no mums šajā laikā uz pasauli raugās gaišām acīm..

Tajā vakarā kaut kur sniga. Sniga lielām, skaistām pārslām, un uz brīdi likās, ka Ziemassvētki ir klāt. Vismaz svētku noskaņa un sajūtas noteikti.  Ar īpašu vēstījumu, labām domām, sirds siltumu, patiesu mīlestību pret līdzcilvēkiem, ar cerību, ka kādam šis vakars radīs prieku, un uz brīdi ļaus aizmirst ikdienas rūpes, ar mirdzošām acīm un dejot prieku – tāds nu izskanēja Zīles šī gada pēdējais koncerts.  Mīļi un sirsnīgi vēlējumi no abu kolektīvu vadītājiem pēcvārda vietā, piparkūkas, mandarīni, pašu sarūpētas dāvaniņas, smiekli, jautrība, kopā būšana, labdarības koncerta noskaņas – tas viss uzbūra īstus Ziemassvētkus. Šī nu bija viena no tām reizēm, kad gribējās sacīt: „Mirkli, apstājies uz brīdi!”

Lai šīs sajūtas ir ar visām Zīlēm ne tikai svētku laikā, bet arī ikdienā un visā nākamajā gadā. Lai labais vairo labo, lai smaids rada smaidu, lai prieks aizšķil prieku!

 Bet visiem, visiem, kas ir par un ap mums, novēlam - Ieklausies Ziemassvētkos! Ieklausies sirdī, ieklausies Mīlestībā un glabā šo dziesmu sevī. Un tici! Jo Mīlestība paliek pie tā, kas tai tic! Eņģeli uz pleca, gaišus Ziemassvētkus un skaistāko  sapņu piepildījumu!

Foto pie raksta: Alise Patmalniece

Komentāri

Foto no koncerta - http://parkulturu.lv/galerijas/1925/foto

Pievienot komentāru