Labdarības koncerts "Pasauli sasildīt"

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Decembris – Adventa un Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Laiks, kad vairāk  ieklausāmies sevī, pārcilājam visādas domas, izvērtējam notikušo, piedodam un lūdzam piedošanu, ticam un ceram. Meklējam brīnumu, gaismu un siltumu. Siltumu un gaismu,  kas mīt mūsu sirdīs. Un tur, kur ir sirds, mīt arī laime. Laime priecāties un iepriecināt citus, dalīt un dalīties, dzirdēt un uzklausīt, dot un dāvināt. Laime pastiept siltu plaukstu un pateikt mīļus vārdus.  

 Ziemassvētkiem tuvojoties,  viens brangs pulks  visu paaudžu Ķekavas dejotāju 12.decembrī aicināja uz labdarības koncertu „Pasauli sasildīt”.  Jau otro gadu šādu pasākumu organizē biedrības „Ozols”, „Sidrabaine” un Peterborough Latviešu biedrība Lielbritānijā. Šķiet, tā varētu kļūt par skaistu, mīļu un jauku tradīciju – ik gadu rīkot labdarības koncertu, lai iepriecinātu un kaut uz mirkli ļautu aizmirst ikdienas rūpes tiem, kam dotajā mirklī neiet tik viegli...  Šajā reizē tā no sirds dejoja un savu mīlestību, prieku, sirsnību un mīļumu dejā dāvināja lieli un mazi dejotāji no SDK „Sidrabaine”, TDA „Zīle”, VPDK „Zīle”, Ķekavas vidusskolas mūsdienu deju grupas „Versija”, „Mazā Versija”, Ķekavas privātās pamatskolas „Gaismas Tilts 97” mūsdienu deju grupas „Krikši” un „Superkrikši”, Ķekavas kultūras nama bērnu deju kolektīva „Daina”. Visi kopā un katrs atsevišķi centāmies radīt svētku sajūtu, sūtīt labas domas un aizšķilt prieka dzirksti. Dažiem dejotājiem šis bija īpašs koncerts, jo tā bija viņu pirmā uzstāšanās. Netrūka jau arī satraukuma, bet apziņa, ka var dāvāt smaidu un prieku, stāvēja pāri visam. Taču - neiztikt arī bez kāda kurioza - trakajā deju virpulī biksēm vīle pušu! smiley Zīles dejotājiem tas atgādināja par kādu notikumu Dziesmu un deju svētku laikā!

Apledojušie ceļi gan aizkavēja ziemeļbriežu skrējienu un  kamanu raito braucienu, tāpēc sarūpētās dāvaniņas vēl ir ceļā. Taču, kad tās būs veiksmīgi nogādātas Ķekavā, rūķi apciemos katru ģimeni, aprunāsies klātienē un pasniegs sarūpēto. Dāvanas saņems arī Peterborough tautas deju kolektīvs Anglijā, kas tur, tālumā, kopj un pilnveido latviešu skatuviskās tautas dejas mākslu un tradīcijas. „Sidrabaine” un „Zīle” dāvina Peterborough dejotājām baltās linu zeķītes. Ar dzimtenes sajūtu azotē, lai tad nu arī deju solis raitāks un vairojas dejotprieks!

Patiess prieks, ka šī projekta realizēšanā ir piedalījušies tik  daudzi! Tāpēc Liels un Sirsnīgs Paldies labdarības koncerta tapšanā, realizēšanā un dāvanu sarūpēšanā ir jāsaka Peterborough Latviešu biedrības pārstāvēm - Ivetai Sūnai un Inesei Asermanei, biedrībām „Sidrabaine” un „Ozols”, Laurim Lauskim - Anglo Baltic New vadošai personai, kas palīdzēja ar dāvanu sarūpēšanu no citām Anglijas pilsētām, šoferim- kurjeram Aivaram, kurš jau otro gadu  nesavtīgi un pašaizliedzīgi par brīvu piegādā paciņas, Ķekavas novada pašvaldības sociālajam dienestam par sadarbību informācijas izplatīšanā, biedrības „Polārblāzma” kundzītēm, kuras arī sarūpēja dāvaniņas 5 ģimenēm, Ķekavas novada pašvaldības kultūras aģentūrai, visiem dejotājiem,atbalsta personālam, lieliskajiem deju kolektīvu vadītājiem – Aijai Ārei, Ilantai Jātniecei, Vitai Timermanei, Artim Puriņam, Ivettai Tamanei, Dainai Marijai Zozuļai un Līgai Freimanei.

Lai katrā sirsniņā kaut uz brīdi iemājo prieks, lai nožūst sāļā asara, kas rit pār vaigu, lai nāk Ziemassvētku brīnums, lai valda ticība, cerība un mīlestība, lai balti ceļi un silta sveces liesma, lai sargeņģelis uz pleca un sirdsmiers.

Koncerta  BILDES

Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

Pievienot komentāru