Krāsas, pavasaris un danči

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Gaiss tāds patīkams un silts. Un tas nekas, ka līst. Siltais laiks un lietus dāvā spēku jaunajām lapiņām, ziediem, kokiem, zālei un zemei. Dod  tam  visam spēku dzīvot koši un krāsaini. Sniedz iedvesmas, dzīvesprieka un krāsu artavu arī mums...

Krāsainas pasakas  un  krāsainas dzimšanas dienas svecītes pašceptos kēksiņos, krāsaini tautas tērpi, dzīvespriecīgi dejotāji un pavasara noskaņa – tas viss tika izdzīvots koncertā „Nāc, iekrāsosim pavasari!”.  Jau atkal viens īpašs piedzīvojums  lielajā Zīles notikumu kalendārā. Svarīgs un nozīmīgs ne tikai tāpēc, ka mums atkal bija tā lieliskā iespēja dejot uz lielās VEF Kultūras pils skatuves, bet arī tamdēļ, ka Līga, kas ir mūsu prezidente, reiz ir dejojusi Zalktī.   Katrs no mums zina, ka gan Zalkša, gan Zīles laiks Līgai ir tik  ļoti svarīgs un nozīmīgs. Un tas šim koncertam piešķīra  nebijušu noskaņu – pagātne un tagadne, šodiena un vakardiena, krāsas, pavasaris, dzīves košums un dejas burvība.  Ja jau diena bija iekrāsojusies īpašā krāsā, tad piedzīvojām to, kas  ne vienmēr ir sastopams citos koncertos  un ikdienas gaitās – mūsu praktisko lietu ministram Arnoldam vakar bija dzimšanas diena. Tad nu suminājām, vēlējām laimes, likām jubilāram pūst svecītes, dziedājām un dejojām. Visi kopā, visi par vienu un viens par visiem. Jauši vai nejauši, bet iegadījās tā, ka vakardienas koncertam ceļa vārdus  teica divi dejotāji – Ieva un Guntis – katrs ar savu vēstījumu un patieso vēlējumu. Un vēl - Zīles puiši dejoja arī ar Zalkša meitenēm! Vai nav jauki? Zīles saiknes ar Zalkti, skaista dzimšanas diena un divkārši spēka vārdi, un tam visam pāri tautas deja un dzīves košās krāsas.

Tā nu kopā ar  „Zalkti”,  „Skabardzēniem”, "Swedbankas" vidējiem, „Pogu”, „Liedagu”, „Svītu” dejojām, izdzīvojām ik mirkli un  krāsojām. No sirds pateicamies deju kopai „Zalktis” par iespēju būt un priecāties par pavasari, krāsām un dzīvi. Tad nu ņemam lielo otu, sajaucam krāsas un zīmējam  to dzīvi, kas mums vēl ir priekšā – ar citiem koncertiem, jauniem piedzīvojumiem, uzdrīkstēšanos un varēšanu, dejas mīlestību un līdzcilvēku klātbūtni.Protams, krāsaini, koši, dzīvespriecīgi un mīļi sveicieni visām Zīles ( un ne tikai) mammītēm Mātes dienā!

 

Foto pie raksta: Marta Helēna Vanaga

Kristapa Kļaviņa konecrta FOTO-VIDEO

 

 

 

 

Pievienot komentāru