Iepazīsti savu PREZIDIJU Nr.1

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).
Zīles prezidijs 2013

Līdz ikgadējam TDA ZĪLE Forumam ir palikušas skaitītas dienas. Vai zināt, ko nozīmē ieņemt kādu no prezidija amatiem, kādi pienākumi jāveic Zīles labā un kādām īpašībām jāpiemīt šī posteņa kandidātam? Vai Tev ir jautājumi par šajā gadā paveikto un iecerēto? Vai Tev ir ierosinājumi turpmākajai darbībai, bet varbūt vēlies būt viens no prezidija? Vai zini, kas ir Zīles Forums?

SEKO līdzi projektam ‘’Iepazīsti savu prezidiju‘’ TDA ZĪLE sociālo tīklu profilos, un iespējams, radīsi atbildes uz  interesējošiem jautājumiem.

Projekta kuratore būs mūsu Marta – daudzsološa dejotāja, zinātkāra, aktīva un radoša –  viena lieliska kandidāte uz sabiedrisko attiecību ministra posteni smiley Droši uzdodiet  visus  interesējošos jautājumus par esošo prezidiju.

 

FORUMS – Tas ir pasākums, kurā TDA ZĪLE dejotāji tiek galā ar dažādām tradīcijām, darot to nepiespiesti un jautri, tomēr vakarkleitās un uzvalkos. Šajā pasākumā oficiāli mūsu rindās tiek uzņemti un iesvētīti ZĪLES jaunie dejotāji. Tiek ievēlēts prezidijs, kas būs atbildīgs par ZĪLES aktivitātēm sezonas garumā. Lai vēlēšanas būtu godīgas, novērotāju statusā pieaicinām savus draugus un Zīles bijušos vadītājus un dejotājus. Pasākums, kā ierasts, sākas ar goda soli, un to vada TDA ZĪLE prezidents & Co. Pasākuma laikā ir iespēja vērot priekšnesumus (prezidija, jauno   TDA ZĪLE kandidātu un pārbaudījumus izturējušo dejotāju). Līdztekus  darbojas  arī foto stūrītis, un galdi klāti ar pašu sarūpētu lielisku maltīti.

 

Sabiedrisko attiecību ministreTagad ķeršos, tā teikt, ‘’vērsim pie ragiem’’ un tuvāk pastāstīšu par ‘’Sabiedrisko attiecību ministra’’ amatu:

1.Pirmais nosacījums ieņemamajam amatam – mīlēt ZĪLI – no sirds un dvēseles;

2.Nesavtīgi veltīt ZĪLEs aktivitātēm ļooooooti daudz sava brīvā laika;

3.Identificēties ar TDA ZĪLE, runāt un just tās vārdā tā, lai vismaz Latvijas tautas deju dejotāju vidū nevienam nerastos jautājums  ‘’Kas ir ZĪLE?’’.

4.Vienmēr zināt, redzēt, sajust un nojaust, pat uzminēt, kas, kur, kad notiek, tiek publicēts vai teikts par un ap mums;

5.‘’Stāvēt un krist’’ par TDA ZĪLE labo tēlu;

6.Informēt dejotājus, mūsu atbalstītājus, tuvākus un tālākus kaimiņus par koncertiem un citām ZĪLEi svarīgām aktivitātēm sociālo tīklu lapās: http://www.tda-zile.lv, http://www.draugiem.lv/tda-zile/, https://www.facebook.com/ZileDejo, https://twitter.com/TDA_Zile, http://picasaweb.google.com/113274981629685076695.

7.Izveidot vai nodrošināt informatīvo materiālu (plakāts, raksts, bildes) par koncertiem un citām svarīgām ZĪLEs aktivitātām;

8.Apsveikt TDA ZĪLE dejotājus vārda un dzimšanas dienās mūsu sociālo tīklu lapās;

9.Darboties komandā! Es teiktu, vienā lieliskā komandā, kur katrs dara to, kas sanāk vislabāk un ar prieku.  

TDA ZĪLE sabiedrisko attiecību ministra pienākumus esmu pildījusi nesavtīgi un tā kā to sajutu par labu esam. Domāju, ka katrs no mums, esot šajā amatā, var piešķirt tam savu odziņu un redzējumu. Tāpat priecātos par svaigām vēsmām, ko ienestu jauns šī amata pildītājs.

 

Vēlreiz vēršu JŪSU uzmanību, ka līdz 20.februārim uz vadītājas epastu godprātīgi jāiesūta savi vēlamie kandidāti uz dotajiem amatiem, pievienojot pamatojuma teikumu, kāpēc iesakiet tieši šo dejotāju uz konkrēto amatu (katram kolektīvam savam prezidijam atsevišķi):

  • Prezidents
  • Finanšu ministrs
  • Sabiedrisko attiecību ministrs
  • Tērpzinis
  • Kultūras ministrs
  • Praktisko lietu ministrs

 

Lai iegūtu plašāku redzējumu par TDA ZĪLE Forumā notiekošo, iesaku ieskatīties iepriekšējo gadu rastos un bildēs:

 2013           2012           2011       2010        2009

Raksts           Raksts          Raksts     Raksts        Raksts

Bildes            Bildes 1        Bildes       Bildes         Bildes

                        BIldes 2

Paļaujoties uz Jūsu aktivitāti un līdzdarbošanos jebkurā TDA ZĪLE pasākumā,

2013.gada Sabiedrisko attiecību ministre Andra

 

Rakstu ''Iepazīsti prezidiju Nr.1'' par sabiedrisko attiecību ministru Andru Jansoni un Foruma arhīva apkopojumu skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.2 ar finansu ministru Eviju Maskaļonoku skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.3'' ar prakstisko lietu ministru Arnoldu Auziņu skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.4'' ar tērpzini Kristīni Vanagu skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.5'' ar kultūras ministri Daci Kalniņu skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.6'' ar viceprezidentu Aivaru Lisovsku skati ŠEIT

Interviju ''Iepazīsti prezidiju Nr.7'' ar prezidenti Līgu Greieri skati ŠEIT

Komentāri

Pateicoties Andrai par "Zīli" zin un lasa pat Ziemeļpolā :)

Pievienot komentāru