Iepazīsti savējos 2014

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Jau otro gadu mēs, visa lielā Zīles ģimene, ar patiesu prieku un aizrautību piedalījāmies Ķekavas novada uzņēmēju padomes un Ķekavas novada Tūrisma koordinācijas centra rīkotajā orientēšanās pasākumā „Iepazīsti savējos 2014”.  Šajā reizē Zīli pārstāvēja 6 komandas un viena komanda ar Zīles sajūtām un možo garu azotē. Laiks bija tieši tik labs un saulains, lai visas komandas skrietu, stūrētu, mītu pedāļus un Uzvarētu!  „DejusoļaZīle” un „VeloZīlesport” savās kategorijās izcīnīja pirmās vietas, un komanda „Raganelli”- trešo vietu. Taču jāsaka godīgi – ieguvēji bija visu komandu pārstāvji, jo kopā pavadīta laba un piedzīvojumiem bagāta diena. Lūk, te arī dažu komandu spilgtākās emocijas!

Arnolds(„DejusoļaZīle&rdquosmiley : „Tā kā kājinieku starts bija pēdējais, tad izmantojām iespēju pavadīt parējās Zīles komandas ar "Gatvi". Pēc tam devāmies uz sapulci un saņēmām norādījumus startam. Jau pirms starta bija skaidrs, kāds būs kājinieku komandas plāns, taču tas, lai paliek noslēpumā. Pirmais kontrolpunkts bija pie "Biohumusa", kur mūs laipni sagaidīja ar pirmo uzdevumu. Pēc tam mūsu ceļš veda uz Vimbukrogu, kur "Pludiņā" ieņēmām pirmos atpūtas malkus. Tālāk mūsu ceļš veda uz Zanzibāru, kur bija izveidojusies gara dalībnieku rinda. Lai ietaupītu laiku, džeki bija gana apķērīgi un pārpeldēja pāri upei, un šī pelde pēc garā skrējiena  bija tieši laikā – patīkami un atvēsinoši. Tā nu, sekojot mūsu plānam, kājinieku komanda nonāca finišā. Kaut arī, neesot pārliecināti par rezultātu, bijām ļoti pārsteigti, ka finišējām paši pirmie. Un beigās bija neviltots pārsteigums par pārliecinošo uzvaru sacensībās. Esam priecīgi par to, ka otro gadu varam pierādīt, ka spējam iepazīt savējos. Novēlam veiksmi un izdošanos arī nākamgad! "

Ivetta (Zīles skartie): „Saņēmām Arnolda ziņu, sazvanījāmies un nolēmām piedalīties. Komandas nosaukums „Zīles skartie” – Santas ideja. Saulaina diena, smaržo jasmīni un peonijas, pacilājošs noskaņojums un lieliska kompānija sudrabotajā busiņā: Santa, Agnese, Kitija, Signe, Dzintars, Ivetta un Guntis. Lustīgi pavadīta diena, pozitīvas emocijas, izbraukāti visi kontrolpunkti un izpildīti visi uzdevumi. Organizatori bija padomājuši par interesantiem un arī izglītojošiem uzdevumiem kontrolpunktos. Patika pūkainie truši, makšķerēšana Zanzibārā, rāpšanās ar trosēm pāri upei, velodrošības pārbaude... Bet visjautrāk mums gāja Rāmavas muižā. Bijām padomājuši par savu iznācienu kontrolpunktā un saņēmām muižas specbalvu par serenādi hip-hop stilā. Arī 5.vieta sacensībās mums bija ļoti patīkams un necerēts pārsteigums. Uzraksts no busiņa tika uzmanīgi noņemts, rūpīgi notīrīts un noglabāts līdz nākamajai reizei. ”

Evita („Raganelli&rdquosmiley: „Vēl ir arī "Raganelli" komanda - lai arī mums nepielikās Zīle pie nosaukuma, bet arī mēs bijām ar Zīles sajūtu un tā arī jutāmies smileyTātad, īsumā - komanda Raganelli sakomplektējās pēdējā mirklī - Evita Taupmane (Zīle), Katrīna Taupmane un Vilnis Dreimanis, diemžēl no paša rīta atkrita vēl divi komandas biedri no Zīles. Bet mēs neskumām, cik esam, tik braucām. Sākās viss ar diezgan pamatīgām bažām, jo 5 min pirms komandas kapteiņu sapulces, tikām nostādināti starp CP un velobraucējiem. Mums paziņoja, ka vismaz 30 min no pagalma ārā nelaidīšot, jo tajā mirklī Ķekavas velomaratona posms ejot tieši pa Gaismas ielu. Te nu nācās pieslēgt savu sievišķīgo šarmu un sarunāt, lai ļauj pa maliņu izbraukt vismaz līdz grants ceļam, pa kuru tālāk jau uz šoseju un Doles Tautas namu. Izdevās! Ar nelielu aizkavēšanos bijām klāt! Starts, un komanda Raganelli devās uz savu pirmo kontrolpunktu - Baložu sporta laukumu, tad caur Svilpaunieku bazāru, Katlakalnu prom uz Ķekavu un tālāk uz Plakanciema pusi. Tur mūs sagaidīja brīnišķīgs kontrolpunkts no Jenču laivām - gaisa trasīti pāri Misai, tad mazs izbrauciens ar laivu un ar trīsi atpakaļ krastā. Tālāk ceļš veda uz Valmonirām, Dabas parku pie zirgiem un atpakaļ uz Ķekavu, kur īpaši patika pie Zanzibāras izveidotais dubultais kontrolpunkts ar pundurtrusīšiem un laivošanu. Tad elektrovelo un devāmies nolitk auto, lai tālāk ar kājām apskrietu visus tuvos kontrolpunktus. Nolēmām saņemt visus spēkus, lai ātrā skrējienā visu izpildītu, jo jutām, ka viss iet raiti, bez aizķeršanās, līdz ar to kopumā rezultātam būtu jābūt labam. Krelles, kleitas, kurpes pa gaisu, bet atlaist nevar, mēs tak zem Zīles karoga, līdz ar to jāfinišē godam un ātri. Finišā esam 3:55:31, tikai nepilnas 3 min pēc otrās un 8 min pēc pirmās vietas ieguvējiem. Gandarījums, pozitīvas emocijas no kontrolpunktiem, brīnišķīga kompānija un saules apspīdēts un silts laiks. Visi uzdevumi izpildīti, atliek gaidīt komandu kapteiņu testu, un tad jau būs skaidrs - ir vai nav pjedestāls. Tests ir diezgan grūts, bet beigās atbildes visas pareizas un esam saglabājuši savu godam iegūto 3.vietu. Arī starp startu un finišu Raganelli nestāvēja malā un nolēma 2 brīvās stundas pavadīt aktīvi, proti, devāmies uz Liibu, kur tika organizēts ātrais orientēšanās posmiņš. Mūsu komanda atkal ir zirgā un izcīnām - 1.vietu, kā nekā esam vietējie Ķekavnieki un labi orientējamies ne tikai apkārtnē, bet arī vietējā lielveikalā. Tad mazākais komandas biedrs Katrīna piedalās zīmējumu konkursā, kur iegūst 3. vietu un no organizatoriem mūsu komanda tiek arī pie Simpātiju balvas. Prieks un smaids rotā mūsu komandu, un ar līksmi gavilējam līdzi mūsu Zīles pārējo komandu sasniegumiem!”

 

Paldies orientēšanās sacensību rīkotājiem par lieliski pavadīto dienu! Uz tikšanos nākamajā gadā!

 

Pasākuma REZULTĀTI

BILDES muzejā

 

 

 

 

Pievienot komentāru