Gatavojoties Mežaparka lielkoncertam „Lec, Saulīte”...

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Aizvadītās brīvdienas dejotāju tautai nekādas mierīgās nesanāca, jo  no agra rīta līdz vēlam vakaram, divas dienas pēc kārtas,  izstāžu centra  „Ķīpsala”  halles ar deju soļiem  pierībināja labākie Latvijas jauniešu un vidējas paaudzes  deju kolektīvi, un tai skaitā  arī Zīle. Iemesls tam viens vienīgs – gatavošanās šī gada vērienīgākajam  deju projektam  „Lec, Saulīte”,  kurš norisināsies no 20.-22. jūnijam Mežaparka lielajā estrādē.  

Jāteic, ka cepuri nost visu kolektīvu, vadītāju, organizatoru, mūziķu, dziedātāju un idejas īstenotāju priekšā par darbu, kas ieguldīts, par organizētību, pacietību un spēju divu dienu laikā samontēt kopā 2h garu izrādi, kurā dejos un spēlēs vairāki tūsktoši dalībnieku.  

Kaut arī šīs divas dienas tikai mēģinājām ieskicēt režisoru un horeogrāfu idejas,  atmosfēra, kas valdīja Ķīpsalā bija fantastiska – draudzīga, pacilājoša un Mežaparka lielos koncertus gaidpilna.   Ik vienam dejotājam ir skaidrs, ka šī būs patiešām ārkārtīgi vērienīga, interesanta un ļoti, ļoti skaista izrāde – par mīlestību, par latvieti, par rituālu un enerģiju,  kas mūs iedvesmo un vieno.

Lec, saulīte, spīdi spoži

Rotā druvu, rotā sētu

Lec, saulīte, tumsu šķel

Dari mūsu zemi svētu.

 

Uz tikšanos Mežaparkā!!!

 

Foto pie raksta: Reinis Oliņš

 

Zīle ĶĪPSALĀ - BILDES : Reinis Oliņš

DZiesmu un deju svētku lapas BILDES

FInāla DZIESMA

Komentāri

Skaists iestudējums, dabā būs vēl iespaidīgāk.
Latvijas Televīzijas veidotais raidījuma ieraksts par deju uzvedumu "Lec, saulīte" - http://www.ltv.lv/lv/raksts/13.06.2014-vai-riiga-jau-gatava.id30995/

Pievienot komentāru