FORUMS 2014

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

ZĪLEI šogad 8. marts kļuva par ļoti īpašu dienu, kad visas meitenes uzziedēja brīnišķīgos vakartērpos, bet puiši kļuva ārkārtīgi eleganti un šarmanti, un tas viss, protams, par godu Zīles īpašajam pasākumam -  FORUMS 2014. Forumā tradicionāli  atskatāmies uz gada laikā padarīto, oficiāli savos reģistros ierakstām jaunos dejotājus un, protams, ievēlam dejotāju prezidiju, kas gada garumā rūpēsies par  Zīles labklājību, aktivitātēm, popularitāti un to, lai Zīle ikvienu koncertu nodeju skaisti saposušies.

Bet nu par visu pēc kārtas!  

„Pastāvēs kas pārmainīsies”, tā varētu nodefinēt šī gada Forumu, kurš ar katru gadu kļūst arvien pamanāmāks, ar vien kuplāk pārstāvēts un lustīgāk aizvadīts. Un tā ar Latviešu goda soli šogad pasākumu atklāja 65 esošie Zīles dejotāji, bijušie vadītāji, dejotāji, tuvākie draugi un dejotāju otrās pusītes, kopā pulcējoties vismaz 100 cilvēkiem. Vitas uzruna lika aizdomāties, cik daudz patiesībā gada laikā var paspēt izdarīt, ieraudzīt un izdzīvot. Un ir liels prieks, kas vadītāju nominācijā „gada cilvēks” brīnišķīgā sudraba zīlīte nonāca mūsu Andras Jansones rokās, kuras ieguldītais darbs Zīles popularizēšanā ir patiešām nenovērtējams.

Šogad FORUMS iezīmējās ar vēl kādu ļoti būtisku jauninājumu, jo šajā vakarā ZĪLI pirmo reizi pārstāvēja divi neatkarīgi tās sastāvi – jaunieši un vidējās paaudzes. Un tāpēc, atkāpjoties no tradīcijām, pasākuma vadīšana tika uzticēta diviem abu paaudžu pārstāvjiem, tēvam un dēlam – Jurim un Tomam Grīnvaldiem.

Jāteic, ka Foruma ietvaros tā vienkārši sēdēt un baudīt vakaru nav paredzēts, jo Zīlei šajā vakarā bija jātiek galā ar milzumdaudz uzdevumiem un pienākumiem. Paralēli dejām dzīvās mūzikas pavadībā, foto priekiem Jura Ķilkuta fotostūrī, ēšanas priekiem pie pašu sarūpētā teju lūztošā galda, Zīles divi galvenie notikumi šajā vakarā bija jauno dalībnieku uzņemšana un pirmo reizi Zīles vēsturē – divi prezidiju sastāvu ievēlēšana.

Jāteic, ka gan jauniešu sastāva, gan vidējās paaudzes sastāva jaunie dalībnieki bija pārsteidzoši labi sagatavojušies uzņemšanas pārbaudījumiem, pārsteidzot visus ar foršiem priekšnesumiem,  tautas deju nosaukumu un  horeogrāfiju pārzināšanu un pateicoties zāles atbalstam, tika galā arī tik ļoti grūtajiem praktiskajiem jautājumiem par tautastērpu nosaukumiem un aksesuāriem. Varu tik pateikt, ka kopumā Zīles lielo grāmatu papildinājuši 5 pamatsastāva dejotāji un 26 dejotāji, kuri saņēma Zīles svētību. Zīlei ir ar ko lepoties, vai ne?

Taču paralēli šiem visiem notikumiem norisinājās aktīva balsošana gan par gada dejotājiem, gan par „Platīna zīles” kandidātiem, gan abiem Prezidija sastāviem.

Un tā rezultāti!

TDA ZĪLE Gada dejotājs un dejotāja 2013./2014. gada sezonā   - Evita Vanaga un Jānis Šapelis! No sirds apsveicam un godam šo titulu noturēt arī nākamgad J

VPDK ZĪLE  „Platīna zīle” – Ingai Puriņai - Par izcilību radošo domu piesaistīšanā  un realizācijā VPDK Zīle priekšnesumu veiksmīgai sagatavošanai un realizācijai.

Inguc, tu esi ģeniāla ideju ģenerētāja un realizētāja!

TDA  ZĪLE PREZIDIJS 2014 – Līga Greiere (Prezidente), Evija Maskaļonoka (Finansu ministre), Andra Jansone (Sabiedrisko attiecību ministre), Dace Kalniņa (Kultūras ministre), Arnolds Auziņš (Praktisko lietu ministrs), Kristīne Vanaga (Tērpzinis).

Malači un prieks, ka visi tika ievēlēti atkārtoti, kas nozīmē, ka pagājušā sezonā, esam labi strādājuši! J

VPDK  ZĪLE PREZIDIJS 2014 – Inga Puriņa (Prezidente), Rita Siliņa (Finansu ministre), Ivetta Tamane (Kultūras ministre), Guntis Tamanis (Praktisko lietu ministrs), Dace Majorova (Tērpzinis).

Mīļie, vidējie! Izturību jums jaunajā ceļā, lai idejām bagātas un radošas jūsu prezidija sapulces, lai  spēks organizēt un ja nu kas, mēs – jaunieši, vienmēr jūs atbalstīsim! Lai veicas!!!

Nu lūk, tāds nu īsumā bija mūsu Forums 2014, līdz 5 rītā svinēts, skaists un atmiņās smaidošs  un paliekošs.

 

Foto pie raksta: Kristaps Kļaviņš

BILDES: Kristaps Kļaviņš

BILDES: Juris Ķilkuts www.fotoatelje.lv

 

Pievienot komentāru