Ciemos pie TDA "Katvari"

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Ne velti saka, ka dzīvē viss griežas kā pa spirāli. Tātad – 2013.gada Dziesmu un Deju svētki, koncerts „ZĪLE LASA” un 16.maijs šajā gadā. Tas ir laiks, vietas un cilvēki, dienas un mirkļi, notikumi un piedzīvojumi, kas liek atdzīvoties  TDA „Zīle” un TDA „Katvari” draudzībai.  Kā izrādās, draudzības saišu pirmsākumi meklējami laikā, kad mūsu vadītāja Vita bija Zīles pamatsastāva dejotāja. Laiki mainās un jūk, visādi ir gājis un visādi vēl ies, bet šķiet, ka patiesas vērtības nespēj iedragāt ne laiks, ne putekļi. Un TDA „Katvari” 95 gadu jubilejas koncerts ir apliecinājums tam, ka skaistā draudzība ir iedzīvojusies jaunās krāsās, dejās, satikšanās un iespējās.

Tā nu piektdienā salēcām savās automašīnās un devāmies Limbažu virzienā. Rīgā esošie sastrēgumi mazliet kutina nervus. Vai paspēsim? Bet lielpilsētas platās ielas jau tālu prom, aiz loga  pavasara ziedonis, līgans ceļš, jautras sarunas, priecājamies par skaistumu, ko mums dāvā Latvijas daba, un tad jau arī paši Limbaži klāt. Iesildām kājas, iemēģinām plašo Limbažu kultūras nama skatuvi un gatavojamies koncertam. Vēl vienam īpašam koncertam. Īpašam tāpēc, ka TDA „Katvari” svin 95.dzimšanas dienu, un daži no mums Limbažos ir pirmo reizi, bet tam visam pāri kā koša varavīksne rotājas doma par skaisto draudzību. Kā minēja Vitiņa, tad Zīle un Katvari kaut kādā mērā ir līdzīgi savās izpausmēs, radošumā, dejas mīlestībā un aizrautībā pret dzīvi un notiekošo.

Kopā ar DA „Daiļrade”, TDA „Rotaļa”, TDA „Sakta”, TDA „Katvari” un kapelu, JDK „Vizbulīte” nodejots skaists, lustīgs, sirsnīgs un mīļš koncerts. Un kā nu ne, ja tas veltīts tik skaistai un ievērojamai jubilejai.

Jāpiebilst, ka TDA „Katvari” savas jubilejas ietvaros rīkoja vairākus pasākumus – ilggadējās kolektīva vadītājas Taisas Arumas audzēkņu kolektīvu koncertu „Turpinājums”, fotogrāfes Kristīnes Blūmas personālizstādi „Deja dabas elpā”,  jubilejas koncertu „TĪR:KULTŪRA”, ritma un dejas izrādi „Inficētais”.  Arī vienam pulciņam Zīles dejotāju bija tā iespēja redzēt šo dejas izrādi.  Nevajag vārdus, pietiek ar skaņu, ritmu, kustību un ķermeņa varēšanu, un ir pateikts tik daudz. Iespaidīgi, iedvesmojoši un skaisti.

Vēlreiz mīļi un sirsnīgi sveicam draugus no TDA „Katvari”, un sakām lielu Paldies par iespēju būt, piedalīties un redzēt. Uz satikšanos kopīgos koncertos un piedzīvojumos arī turpmāk.

Pievienot komentāru