Bigulis, ūsis un konkursiņš

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

Vai zināt kas ir bigulis? Līdz sestdienai tādu vārdu savā ikdienas leksikā nebijām lietojuši. Izradās, ka bigulis tas pats kruķis vien ir. Piemēram, krāsns bigulis! Mūžu dzīvo, mūžu mācies!

Bet stāsts ir par ko citu! Sestdien Zīles vidējie traucās uz Bausku pie vietējā VPDK Biguļi, lai koncertā kopā ar vēl daudziem deju entuziastiem, dejotu 3 no 35 dejām! Apbrīnojam skatītāju pacietību! Un ne mazāk apbrīnojam dejotāju modrību, jo savu uznācienu zemskatuves labirintos garām nepalaida neviens. Visas dejas sākās mazliet neierastā atmosfērā – pirmās taktis bija jādejo pilnīgā tumsā! Tas viss tāpēc, lai skatītāji varētu izburtot dejas pieteikumu, kas tika projecēts skatuves dibenplānā. Savukārt dejotājiem tas deva attiecīgu adrenalīna devu, lai veiksmīgāk noorientētos skatuves šaurībā. Savu uzdevumu izpildījām. Par izpildījuma kvalitāti pārrunas turpinās kolektīva iekšienē - kuluāru sarunas. Milzīgs paldies Artim par uzticēšanos, jo tieši šinī koncertā deja Ūsi, ūsi piedzīvoja pasaules pirmizrādi!!! Skatītāju aplausu skaļums un intensitāte vēstīja par viennozīmīgu triumfu!

Pēc koncerta sabučojām Evitu T. Pēc pirmā veiksmīgi nodejotā koncerta, pēc SenLīgo aicinājuma viņu atmiņu kladē ierakstījām vēsturiskas patiesības, tad iestiprinājāmies ar Guntiņas sarūpēto firmas ēdienu un Gunta sarūpēto firmas dzērienu, noslaucījām sviedrus un ballīte varēja sākties. Dzeltenie aizkari, Kurtizāņu ugunskurs, Tā diena.... Par deju mūziku nepagurdams gādāja pats Edvīns Zariņš!

Jāatzīst, ka saviesīgā daļa sākās tad, kad Zīles jaunieši savu koncerta atskaiti jau bija publicējuši mājas lapā, kur apgalvo, ka esot jau izballējušies! Vai tas ir joks?  

Cienot Zīles labākās tradīcijas tiek izsludināts konkursiņš!!!

Cikos vidējie sestdien sāka ballēties? Pirmajam pareizās atbildes iesūtītājam - vidējo speciālbalva!

Autors: Zīles vidējie

 

Foto pie raksta: Evita Taupmane

BILDES no koncerta

 

Komentāri

Lietotāja Dīvs attēls
22:15? ;)
Dažiem ballīte ievilkās līdz svētdienas pēcpusdienai ;)

Pievienot komentāru