Īpaši,saviļņojoši un skaisti

Kļūdas ziņojums

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls menu_set_active_trail() (rinda 2385 no /home/olinslv/public_html/tda-zile.lv/includes/menu.inc).

„Tik, cik būs uguņu uz katra kalna, tik mēs arī še dzīvosim...”.  Šos vai citus  atmodas laika  iedvesmojošāko dziesmu vārdus pēdējās dienās aizvien vairāk dungo Zīles jaunieši. Leģendārie Līvi, Jumprava, Sīpoli, Pērkons,  rokopera „Lāčplēsis”, Remix, M.Zīvere, I.Vanzovičs, Z.Liepiņš, M.Brauns  ieskanas jaunās skaņās un dejās.  „Tas ir laiks” – īpašs, neaizmirstams, saviļņojošs un mums visiem tik nozīmīgs...

Rīta kafija un brokastis draugu lokā, silta saule aiz loga un svētdienas mierīgās ielas. Mēs darbojamies! Mēs domājam un dejojam! Spēcīgi dziesmu vārdi, īpašas sajūtas un emocijas, mazliet patriotisms un dejas burvība – tas viss šodien atdzīvojās mūsos. Mēs, TDA Zīle, gatavojamies rokkoncertam, kuru kopā ar jaukto kori „Mozaīka” skatītājiem parādīsim 11.novembrī – Lāčplēša dienā. Šis mirklis mums ir interesants, radošs, aizraujošs un unikāls, jo paši domājam horeogrāfijas un mācāmies  tautas deju ansamblim neraksturīgas dejas. Tas ir izaicinājums laikā un telpā, mums un korim,  tas ir kas jauns un nebijis. Katrs mazais uzvedums ir vienreizējs un neatkārtojams. Protams, ideju ģenerēšanas brīdī neiztikām bez „prāta vētras”, smiekliem, kurioziem. Taču nupat ir tas brīdis, kad viss ir salikts pa „plauktiņiem”, un katru no mums apciemo īpašās emocijas, pārdomas, sajūtas, asaru kamols kaklā un caur visu ķermeni skrienošas skudriņas... Tas būs skaisti un īpaši.

Ja arī Tu vēlies saņemt dziesmu un deju dāvanu Latvijai tik īpašajā un vēsturiskajā dienā, tad atnāc 11.novembrī uz Ķekavas kultūras namu. Atnāc un iedvesmojies, sajūti un izdzīvo, saņem un dod, mosties un dzīvo!

 

Foto: Indra Vitmane

 

Komentāri

Lietotāja Andra attēls
KONCERTS: http://www.parkulturu.lv/afisas/rokkoncerts-tas-ir-laiks

Pievienot komentāru